• Aktualności

  • Aktualności

            • Nasza szkoła tuż za podium w czwórboju lekkoatletycznym

            • 9 maja odbyły się zawody czwórboju lekkoatletycznego szkół podstawowych, w których udział wzięły reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszej szkoły. Nasi uczniowie z dużym zaangażowaniem i sportowym duchem rywalizowali z rówieśnikami, osiągając bardzo dobre wyniki.

              Czwórbój lekkoatletyczny składał się z czterech konkurencji: biegu na 60 metrów, skoku w dal, rzutu piłeczką palantową oraz biegu długiego. Każdy zawodnik i każda zawodniczka dali z siebie wszystko, walcząc o jak najlepszy rezultat dla swojej drużyny.

              Po pełnej emocji rywalizacji zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców wywalczyła wysokie 4. miejsce. To duży sukces, zwłaszcza że poziom zawodów był bardzo wyrównany, a walka o miejsca na podium trwała do ostatnich konkurencji.

              Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom ambitnej postawy, zaangażowania oraz godnego reprezentowania naszej szkoły. Słowa podziękowania kierujemy również do nauczycieli wychowania fizycznego za przygotowanie uczniów do zawodów i opiekę podczas sportowych zmagań.

              Życzymy naszym młodym sportowcom kolejnych sukcesów oraz dalszego rozwijania swoich pasji i talentów sportowych!

            • Drużyna Energii to my!!!

            • Bierzemy udział w 9. edycji ogólnopolskiego programu -  Drużyny Energii - to program, który łączy ruch, współpracę i zdrowy styl życia z ogromną dawką pozytywnej energii i dobrej zabawy. Wkrótce więcej energetycznych filmików na naszym facebookowym profilu.

            • I po strachu...

            • Minęły egzaminacyjne dni pełne napięcia i skupienia. Nasi Uczniowie zadowoleni, twierdzą, że będzie dobrze. Trzymamy kciuki za wyniki.

      • Logowanie