9 maja odbyły się zawody czwórboju lekkoatletycznego szkół podstawowych, w których udział wzięły reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszej szkoły. Nasi uczniowie z dużym zaangażowaniem i sportowym duchem rywalizowali z rówieśnikami, osiągając bardzo dobre wyniki.
Czwórbój lekkoatletyczny składał się z czterech konkurencji: biegu na 60 metrów, skoku w dal, rzutu piłeczką palantową oraz biegu długiego. Każdy zawodnik i każda zawodniczka dali z siebie wszystko, walcząc o jak najlepszy rezultat dla swojej drużyny.
Po pełnej emocji rywalizacji zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców wywalczyła wysokie 4. miejsce. To duży sukces, zwłaszcza że poziom zawodów był bardzo wyrównany, a walka o miejsca na podium trwała do ostatnich konkurencji.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom ambitnej postawy, zaangażowania oraz godnego reprezentowania naszej szkoły. Słowa podziękowania kierujemy również do nauczycieli wychowania fizycznego za przygotowanie uczniów do zawodów i opiekę podczas sportowych zmagań.
Życzymy naszym młodym sportowcom kolejnych sukcesów oraz dalszego rozwijania swoich pasji i talentów sportowych!
