• Żabki

• Wychowawca: Monika Reda

J. angielski: Malwina Czepkowska

Religia: A. Ratajczyk

Żabki to grupa 6-latków licząca 20 dzieci. Są to przedszkolaki zawsze gotowe do działania, współpracujące i twórcze.  Chętnie i aktywnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Świetnie wywiązują się z obowiązków dyżurnych, uczą się samodzielności.

Żabki starają się przestrzegać zasad zapisanych w kontrakcie grupowym. Wobec siebie są uprzejme, uczynne i koleżeńskie.

Nasz dzień wypełniają ciekawe zajęcia, wesołe zabawy, różnorodne aktywności rozwijające samodzielność oraz kreatywność jak również uwielbiane przez przedszkolaków zabawy na świeżym powietrzu. Grupa bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach sportowych. Widać w nich ogromną pasję sportową.

Z pewnością i uśmiechem na twarzy sprostają wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem radości i wszechstronnego rozwoju. Przed nami przecież wiele ciekawych przygód.