• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

• Zagraliśmy w 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już po raz dwudziesty pierwszy nasza szkoła dołączyła do „drużyny” Jurka Owsiaka. Wolontariusze z klas VIII wraz z opiekunami w dniu dzisiejszym zebrali łącznie 6736,19 zł. Dziękujemy wszystkim za dołączenie do akcji.

• Tenis stołowy

• 12.01.2024 r. odbyły się Szkolne Zawody w Tenisie Stołowym. W turnieju wzięło udział 64 uczniów. Oto wyniki:

Kategoria dziewcząt 4 klasa:

I miejsce Oliwia Krupka – 4a

II miejsce Weronika Szostak – 4b

III miejsce Katarzyna Żeglińska – 4b

Kategoria chłopców 4 klasa:

I miejsce Adam Woźniak – 4a

II miejsce Krzysztof Przesmycki – 4b

III miejsce Marcel Krupka – 4a

Kategoria dziewcząt klas 5-6:

I miejsce Zofia Soszyńska – 6a

II miejsce Zuzanna Ryfka – 6c

III miejsce Izabela Parol – 6a

Kategoria chłopców klas 5-6:

I miejsce Kacper Sikorski – 6b

II miejsce Jakub Urbaniak – 6b

III miejsce Kacper Mazek – 6a

Kategoria dziewcząt klas 7-8:

I miejsce Liliana Młynarczyk – 7a

II miejsce Hanna Szostak – 7a

III miejsce Maja Krupka – 7a

Kategoria chłopców klas 7-8:

I miejsce Sebastian Staros – 7c

II miejsce Oliwier Kutwiński – 7c

III miejsce Filip Zawadzki – 7c

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów sportowych :-)

• Jasełka

• 6 stycznia uczniowie klas drugich zaprezentowali po mszy świętej o godzinie 12:30 w Kościele pw. Świętej Trójcy w Kołbieli krótkie Jasełka. Na scenie pojawili się Trzej Królowie, którzy pokłonili się i złożyli dary Dzieciąteczku, zatańczyli aniołowie, a wszyscy uczniowie zaśpiewali kolędy i pastorałki. Przedstawienie zgromadziło wielu parafian, którzy gromkimi brawami nagrodzili młodych wykonawców. Na każdego czekał też upominek przygotowany przez ks. Proboszcza oraz Gminną Bibliotekę w Kołbieli z wójtem Adamem Budytą.

Gratulujemy młodym aktorom i życzymy dalszych sukcesów.

• Podsumowanie kiermaszu świątecznego

• Podsumowanie świątecznej zbiórki

• W dniach 4 - 8.12.2023r. w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy na paczki żywnościowe dla Podopiecznych Hospicjum Domowego Empatia w Otwocku. Dzięki zaangażowaniu społeczności szkolnej udało się zebrać kwotę 831,72 zł. Za zgromadzone pieniądze zostały zakupione artykuły spożywcze (kawa, herbata, słodycze).

Dziękujemy za okazane serce i włączenie się do akcji.

Wolontariat szkolny