Kadra kierownicza
- Agata MichalczykDyrektor
- Joanna JesionWicedyrektor
- Dorota CieplińskaWicedyrektor
- Andrzej WielgołaskiKierownik świetlicy
Nauczyciele
- Monika AntosiewiczEdukacja wczesnoszkolna, n-l edukacji indywidualnej
- Marcin Bąbel Wychowanie fizyczne, Świetlica
- Beata Badurek Język polski
- Katarzyna Barcikowska-Żaczek Edukacja wczesnoszkolna, EDB, n-l edukacji indywidualnej
- Aneta BartnickaJęzyk polski
- Tomasz Bartnicki Wychowanie fizyczne, Informatyka
- Magdalena Bieńkowska Geografia, Świetlica
- Edyta BocianWspomaganie, rewalidacja, n-l edukacji indywidualnej
- Elżbieta Budyta Edukacja wczesnoszkolna, n-l edukacji indywidualnej
- Paweł Budyta Wychowanie fizyczne, Świetlica
- Dorota Cieplińska Przyroda
- Katarzyna Galas Historia
- Grażyna Główka Pedagog specjalny, pedagog, rewalidacja
- Marek Gontarz Wychowanie fizyczne,
- Ewa Górka Język angielski, Doradztwo zawodowe
- Joanna Jesion nauczyciel wspomagający, WDŻ
- Jolanta Kaczorek Język polski
- Magdalena Konca Matematyka
- Aneta Kondejn-l wspomagający, rewalidacja
- Marlena Kosno Matematyka, administrator librus
- Agnieszka Maciąg WOS, n-l wspomagający
- Zofia Macios Religia
- Renata Mazek Matematyka
- Małgorzta Michałowicz Biologia
- Ewa Możdżonek Muzyka, Edukacja wczesnoszkolna
- Alicja Pacek Język polski
- Anna Piętka n-l wspomagający, rewalidacja
- Bartłomiej Piętka Historia, Bibliotekarz
- Sylwia Piętka-Wicick Język rosyjski
- Agnieszka PrasułaEdukacja wczesnoszkolna, n-l edukacji indywidualnej
- Beata Prokurat Edukacja wczesnoszkolna
- Anna Rogowska-Piętka Fizyka, Technika
- Anna Rola Edukacja wczesnoszkolna, n-l edukacji indywidualnej, rewalidacja
- Dorota Rosłaniec Edukacja wczesnoszkolna
- Aneta Rosochacka-Wykieł Język polski
- Ewa Sajdak Język angielski
- Katarzyna Sęk Edukacja wczesnoszkolna, n-l edukacji indywidualnej, rewalidacja
- Elżbieta Spanier Pedagog, WDŻ
- Grażyna Sujak Bibliotekarz
- Karolina Tomaszewska Logopeda
- Bartłomiej Wiesner język rosyjski, język angielski, informatyka, administrator librus
- Teresa Zawada Edukacja wczesnoszkolna
- Monika ZawadkaEdukacja przedszkolna, logopedia
- Małgorzata Żelazowska Plastyka, Muzyka
- Marzena Muchan-l świetlicy
- Katarzyna Smolak-Cicheckapsycholog
- Monika RedaEdukacja przedszkolna
- Katarzyna Chwesiukedukacja przedszkolna
- Iwona Wrzosek Edukacja przedszkolna, n-l świetlicy
- Olga Zduńczyk edukacja przedszkolna
- Aneta Bajsztokn-l świetlicy
- Beata Bogdańskaedukacja przedszkolna
- Bogumiła Chciałowskan-l świetlicy
- Karolina DudekJęzyk rosyjski, rewalidacja, n-l świetlicy
- Anna Ratajczykreligia
- Marta Ratter-JarząbekChemia
- Ewelina Tyszkobiologia
- Andrzej Wielgołaskin-l świetlicy
- Malwina Czepkowskaj. angielski, n-l wspomagający, rewalidacja, n-l świetlicy
- Robert Michalikj. angielski
Wychowawcy klas
- Katarzyna ChwesiukJeżyki
- Olga ZduńczykBiedronki
- Beata BogdańskaMotylki
- Monika RedaŻabki
- Teresa Zawada1 A
- Elżbieta Budyta1 B
- Katarzyna Barcikowska-Żaczek1 C
- Anna Rola1 D
- Katarzyna Sęk2 A
- Monika Antosiewicz2 B
- Beata Prokurat2 C
- Agnieszka Prasuła3 A
- Dorota Rosłaniec3 B
- Ewa Możdżonek3 C
- Aneta Bartnicka4 A
- Ewa Sajdak4 B
- Marek Gontarz4 C
- Renata Mazek5 A
- Aneta Rosochacka-Wykieł5 B
- Małgorzata Żelazowska5 C
- Karolina Dudek6 A
- Tomasz Bartnicki6 B
- Paweł Budyta6 C
- Marlena Kosno7 A
- Anna Rogowska-Piętka7 B
- Jolanta Kaczorek7 C
- Beata Badurek8 A
- Magdalena Bieńkowska8 B